Kariyer

 

Yaptığımız her bir işin merkezinde insana olan bağlılığımız yer alıyor. Çünkü biliyoruz ki yalnızca teknolojik gelişmeleri takip etmek yeterli olmayacak; insan kaynaklarını geliştirdiğimiz sürece başarı için sonsuz olasılığa sahibiz.

Etik değerlerimizi her bir sürecimize entegre ederek insan odaklı bir operasyonel program benimsiyoruz.

Açık Pozisyonlar Kariyer

İK POLİTİKAMIZ

Çokyaşar ailesi olarak günümüz toplumunda ve işletmelerinde başarının teknolojik kaynakları geliştirmekten çok insan kaynaklarının geliştirilmesine bağlı olduğunun bilinciyle, İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerinin her geçen gün geliştirilmesi ve daha etkili olması için çalışmaktayız.

Güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, pazar odaklı, girişimci, yenilikçi, zorlayıcı hedefler belirleyen ve bunlara ulaşmak için yüksek tempoda çalışan; işbirliğine açık ve katılımcı profile sahip bireyler için, çalışılmaktan mutluluk duyacakları bir topluluk olmanın devamlılığını sağlamak ana hedefimizdir.

 

İŞE ALIM POLİTİKAMIZ

Çokyaşar Holding, sektöründeki güçlü marka imajını, köklü deneyimini ve sahip olduğu uzmanlığı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürüne hızla uyum sağlayıp gelişime ve değişime açık olacak ve çalışmaları ile fark yaratacak adayları bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir.

Seçme ve yerleştirme sürecinde adayların yetkinliklerini ve potansiyelini öncelikli olarak değerlendiren şirketimiz, deneyimli çalışanlarının yanı sıra, kariyer hayatına yeni başlayacak potansiyeli yüksek gençlere de kariyer ve gelişim olanakları sağlamaktadır.

Açık pozisyonlar için aranan yetkinliklere uygun yetenekler varsa, şirket bünyesindeki çalışanlara fırsat vermek önceliğimizdir. İç işe alıma uygun aday olmaması durumunda, dış işe alım süreci çeşitli ilan ve kanallarla başlatılır.

Tüm iş başvuruları internet ilanlarımız ve web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapılır. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adaylar görüşmeye çağrılarak en doğru aday Çokyaşar ailesine dahil edilmeye çalışılır.

 

İŞ BAŞVURUSU

İş başvurularınızı yapmak ve İnsan Kaynakları Birimimiz ile temasa geçmek için insankaynaklari@cokyasarholding.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Özgeçmişiniz kayıtlarımıza mutlaka alınır ve ihtiyaç olması durumunda sizinle temasa geçilir. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

Çokyaşar Holding'te çalışanlara yapılan eğitim ve gelişim yatırımının, hem çalışanlar hem de şirketler için bir değer yaratması ve Topluluğun ve şirketlerin stratejik hedefleri ile ilişkili olması esastır.

Çalışanların kendi gelişimlerinin sorumluluğunu üstlenerek sürekli öğrenmeleri, kendilerini ve yaptıkları işleri geliştirmeleri, yöneticilerin ise çalışanlarını koçluk ve mentorluk süreci ile desteklemesi ve onlara yol göstermesi hedeflenmektedir.

 

ÜCRET POLİTİKAMIZ

Ücret Yönetimi; piyasada geçerli ücret politikaları, şirketin büyüklüğü, uzun vadeli hedefleri dikkate alarak oluşturulan ücret politikaları kullanılarak, kişilerin iş büyüklükleri, performansları, şirket içi ve şirket dışı ücret dengesi dikkate alınarak yasal yükümlülüklere uygun olarak yapılmaktadır.