Çokyaşar Ailesi olarak; çalışmaya, üretmeye, istihdam sağlamaya devam ediyoruz ve temel prensiplerimize sadık kalarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

1973 yılından günümüze kadar, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimizle sahip olduğumuz değerleri koruyarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda bir dünya markası olma hedefiyle hareket ediyoruz.  Onursal Başkanımız Sayın Ahmet Çokyaşar'ın bize kattığı prensiplerle kat ettiğimiz yarım yüzyılda bugün yaklaşık 850 kişilik çalışan sayımız ile geçmişin tecrübesi, bugünün dinamizmi ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Çokyaşar Holding olarak değişime önem veriyoruz çünkü sadece değişime ayak uyduranlar geleceğe emin adımlarla yürüyebilecektir. En güçlü yönlerimizden biri temel prensiplerimize sadık kalarak her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaktır. Bu sayede modern teknolojiye uygun rekabet gücü yüksek yeni tesislerimizle dünya standartlarında üretim yaparak katma değerli ürünler geliştiriyoruz. Geleceğin teknolojisine ayak uydurarak dijital dönüşüm süreçlerimizi geliştirmek önceliklerimiz arasında. Katma değer yaratacak teknolojik yatırımlarımızda blok zinciri, yapay zeka ve endüstriyel nesnelerin interneti konularında stratejik çalışmalarımız devam etmektedir.

Motivasyonumuzu; ülkemiz ekonomisine sağladığımız katkıyı arttırmak ve çalışanlarımıza daha çok değer katma bilincinden alıyoruz. Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve çalışanlarımızla büyük bir dayanışma ve ortak değerlerle ekonomimize destek oluyoruz.

Kazandıklarımızı yatırıma ve sosyal projelere dönüştürerek topluma karşı olan sorumluklarımızı yerine getiriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; yalın, yüksek teknolojiye dayalı, esnek üretim kabiliyetine sahip katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir iş yapma şeklimizle ülkemizde ve dünyada lider şirket olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

Yarım yüzyıllık iş hayatımızda başta çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bizlere kazandırdıkları değerler için teşekkürlerimizi sunarız.

Yönetim Kurulu